CENNIK

Chcesz być w raju ?

Nocuj na okraju !

Wielka Wakacyjna Rodzinna Przygoda

CENNIK

120,- zł/doba ze śniadaniem osoba dorosła za 1 dzień pobytu
100,- zł/doba ze śniadaniem osoba dorosła od 2 dni pobytu
  80,- zł/doba ze śniadaniem dzieci do lat 10
  20,- zł/doba za pobyt psa

Wybierając się na wakacje z dzieckiem staramy się dostosować nasze aktywności do codziennego rytmu i unikać wszelkich działań wymuszonych. 

Wędrówki po górach z dzieckiem to trochę jak gra w rosyjską ruletkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy “nabój” się wypali. Trzeba mieć świadomość,  że spacerując razem z dzieckiem nie zawsze dojdziemy do celu, a często trzeba zwolnić tempo i po prostu cieszyć się chwilą.

Amelkowa Chata to rodzinne miejsce, które powstało z ogromnej pasji i miłości do przyrody, dlatego staramy się, aby każdy detal był dopracowany, a każdy gość mógł czuć się wyjątkowo.

Znajdziecie nas na urokliwej przełęczy Okraj, dzięki czemu możecie cieszyć się nie tylko wspaniałymi górami, ale również aktywnym wypoczynkiem – zarówno zimą na stokach narciarskich, jak i latem na rowerowych trasach. Zapewniamy ciszę, spokój i mnóstwo możliwości do aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w Amelkowej Chacie  – tu każda pora roku ma swój urok, a okolica pełna jest niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia. 

Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

KLIMATY OKRAJU

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

ZADZWOŃ –  NAPISZ
+48 697 696 555
janusk53@gmail.com

58-530 Przełęcz Okraj 3

  CIEKAWA TRASA - POLECAMY

  SKALNY STÓŁ Z PRZEŁĘCZY OKRAJ

  Skalny Stół, najwyższy szczyt Kowarskiego Grzbietu, zachwyca przepięknymi widokami na zachodnie Karkonosze oraz Kotlinę Jeleniogórską. To miejsce nie jest tak zatłoczone jak popularna Śnieżka, więc jeśli szukasz spokoju podczas wędrówki po Karkonoszach i marzysz o zdobyciu wysokiej góry, to Skalny Stół to doskonała alternatywa! Dlaczego nie spróbować pokonać tej 1.281  metrowej góry?

  Zapraszamy na niezwykłe wędrówki na Skalny Stół z wykorzystaniem różnych szlaków, które oferują piękne widoki i wyjątkowe doświadczenia. Jeśli jesteś miłośnikiem samotnych wędrówek, to zalecamy wyprawę z Przełęczy Okraj z użyciem zielonego i żółtego szlaku. Ta trasa o długości około 8 km w formie pętli, w której pokonasz ponad 500 metrów podejścia, zapewni Ci poczucie spokoju i bliskości z naturą.

  Natomiast jeśli planujesz rodzinny spacer na Skalny Stół, to proponujemy trasę z Przełęczy Okraj wykorzystującą czerwony i niebieski szlak. Ta trasa o długości 7 km, lub 6,2 km

  Skalny Stół jest nazwą, którą zawdzięcza swojemu płaskiemu grzbietowi oraz licznych kamieniom, które przypominają ławy.
  Pod samym szczytem można zauważyć ślady dawnych kamieniołomów, działających aż do XVIII wieku.