POKOJE

Chcesz być w raju ?

Nocuj na Okraju !

Wielka Rodzinna Wakacyjna Przygoda

POKOJE

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom Gości przygotowaliśmy pokoje w standardzie: 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. 

Nie zapomnieliśmy o funkcjonalności oraz wygodzie. 

W każdym pokoju mieści się przestronna łazienka z kabiną prysznicową. 

Restauracja funkcjonująca przy naszym pensjonacie przyciąga Gości nie tylko stylowym wnętrzem ale przede wszystkim potrawami na każdą kieszeń i każde gusty.

Jeśli marzysz o tym, by podzielić z Twoimi najbliższymi najpiękniejsze szczyty i zaszczepić w nich miłość do wędrówek podczas rodzinnych górskich wypraw, postaw na wybór takich miejsc jak Amelkowa Chata na przełęczy Okraj.
Postaw na cudowną przyrodę, malownicze krajobrazy i świeże powietrze z dala od zgiełku straganów z tandetnymi pamiątkami i tłumów turystów. W ten sposób masz pewność, że Twoje dzieci ujrzą to, co dla nich najważniejsze.


Czy nie brzmi to cudownie?

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

ZADZWOŃ –  NAPISZ
+48 697 696 555
janusk53@gmail.com

58-530 Przełęcz Okraj 3

120,- zł/doba ze śniadaniem osoba dorosła za 1 dzień pobytu
100,- zł/doba ze śniadaniem osoba dorosła od 2 dni pobytu
  80,- zł/doba ze śniadaniem dzieci do lat 10
  20,- zł/doba za pobyt psa

Brak możliwości płacenia kartą

CIEKAWA TRASA - POLECAMY

SKALNY STÓŁ Z PRZEŁĘCZY OKRAJ

Skalny Stół, najwyższy szczyt Kowarskiego Grzbietu, zachwyca przepięknymi widokami na zachodnie Karkonosze oraz Kotlinę Jeleniogórską. To miejsce nie jest tak zatłoczone jak popularna Śnieżka, więc jeśli szukasz spokoju podczas wędrówki po Karkonoszach i marzysz o zdobyciu wysokiej góry, to Skalny Stół to doskonała alternatywa! Dlaczego nie spróbować pokonać tej 1.281  metrowej góry?

Zapraszamy na niezwykłe wędrówki na Skalny Stół z wykorzystaniem różnych szlaków, które oferują piękne widoki i wyjątkowe doświadczenia. Jeśli jesteś miłośnikiem samotnych wędrówek, to zalecamy wyprawę z Przełęczy Okraj z użyciem zielonego i żółtego szlaku. Ta trasa o długości około 8 km w formie pętli, w której pokonasz ponad 500 metrów podejścia, zapewni Ci poczucie spokoju i bliskości z naturą.

Natomiast jeśli planujesz rodzinny spacer na Skalny Stół, to proponujemy trasę z Przełęczy Okraj wykorzystującą czerwony i niebieski szlak. Ta trasa o długości 7 km, lub 6,2 km

Skalny Stół jest nazwą, którą zawdzięcza swojemu płaskiemu grzbietowi oraz licznych kamieniom, które przypominają ławy.
Pod samym szczytem można zauważyć ślady dawnych kamieniołomów, działających aż do XVIII wieku.

Górska Przygoda

Tata i mały Radek

Dziecko w górach to całkiem spora rewolucja!

Dotychczas zazwyczaj wyruszaliśmy w góry w nocy lub wędrowaliśmy szlakiem z latarkami, niekiedy nawet przez kilkanaście godzin z ciężkim plecakiem. Jednak teraz wszystko wygląda inaczej. 

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze jest dobro Radka i jego bezpieczeństwo w górach.

Wiemy, że nie można zbyt pochopnie wprowadzać go w górski świat, aby nie zniechęcić go na długo. Tego nie chcemy.

Dlatego starannie dobieramy szlaki i trudności do jego możliwości, aby każda wycieczka była dla niego przyjemnością i motywacją do dalszych przygód w górach.